Home

vineo-spotkanie-online

Integracja i degustacja, czyli wine spot #1


Za nami pierwsze spotkanie Autorów Vineo! Mimo tego, że odbyło się ono online, oprócz kwestii organizacyjnych nie zabrakło tego, na co każdy koneser wina czeka najbardziej – degustacji specjalnie wybranego na tę okazję trunku.  

Wine spot, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym

Pierwsze w historii portalu spotkanie całego zespołu Vineo.pl miało miejsce w piątek 16 marca. Wybór dnia tygodnia oraz późnej godziny wieczornej nie były przypadkowe. Spotkanie miało bowiem w głównej mierze charakter zapoznawczy i integracyjny, a także – degustacyjny

Naszym gościem był Damian Nahacz, który wyczerpująco opowiedział o produkcji win z dodatkiem canabis, czylim konopi siewnych. Głównym punktem programu było bowiem kosztowanie Wina Ziołowego z serii Konopie Rodziny Sareckich. Trzeba przyznać, że wielu z nas, mimo że na co dzień ma styczność z winami, próbowało tego rodzaju trunku po raz pierwszy w życiu.  

Zupełne nowym doświadczeniem była też sama forma degustacji. Dzieliliśmy się swoimi doznaniami smakowymi online, co bynajmniej wcale nie sprawiło, że przepływ opinii był gorszy niż podczas tradycyjnego kosztowania alkoholi. Wynika to zapewne z samego trunku, który dzięki swojemu oryginalnemu składowi nikogo nie pozostawia obojętnym. ?  

O winie z konopi siewnych pisaliśmy już na naszym portalu, zachęcamy do zapoznania się z artykułem na jego temat.

Energia do dalszych działań 

Trzeba przyznać, że spotkanie było dla nas bardzo owocne. Oprócz części integracyjno-degustacyjnej sporo czasu poświęciliśmy także kwestiom organizacyjnym. Omówiliśmy nasze dotychczasowe działania oraz ustaliliśmy plan na najbliższe miesiące. Śmiało możemy powiedzieć, że spotkanie się oraz dyskusja i wymiana opinii dały nam energię do działania i dalszego rozwijania portalu Vineo.pl. 

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu oraz fanpejdża, by być na bieżąco!

2
Wina w restauracjach hotelowych
Wina BIO? Co łączy z nimi Polskę i Kanadę?