Home

on-line

Degustacja wina lub whisky on-line

Jak wygląda degustacja on-line?

Specjalna kolekcja, doświadczony sommelier i zaskakujące wino – brzmi jak idealny wieczór w restauracji. Jednak zawsze jest jakaś "kłoda", przede wszystkim zamknięta gastronomia. Przychodzimy zatem z propozycją wprost dla Was – degustacja wina lub whisky online. Do degustacji zaproś znajomych i o nic innego się nie martw, wszystko będziesz miał zapewnione, wystarczy wygodnie usiąść. Degustacja wina lub whisky online to okazja na świetnie wspólnie spędzony czas bez wychodzenia z domu. 

Co zawiera zestaw do degustacji on-line?

  • 4-5 buteleczki 50 ml wina lub whisky 30 ml przysłane przesyłką kurierską
  • degustacja prowadzona przez profesjonalnego sommeliera przez aplikację Meet-Google
  • duża dawka wiedzy na temat wina/whisky bez wychodzenia z domu.

Przykład oferty degustacji whisky w najbliższym czasie: 

https://sklep-wina.pl/product-pol-1504-Degustacja-whisky-online-23-stycznia-2021.html

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu on-line? 

Degustacja wina online to okazja na testowanie świetnych win lub whisky, pod okiem sommeliera, bez wychodzenia z domu. Masz możliwość wypróbowania różnych win wraz z osobą towarzyszącą, możesz zatem zaprosić, na przykład, swoją drugą połówkę do wspólnej degustacji. To pomysł na niebanalne spędzenie czasu w domu, bez potrzeby stania w korkach stając się dostać do winnicy mocno od Ciebie oddalonej. 

Stwórz własną degustację on-line 

Posiadamy obszerną ofertę win wysokogatunkowych z których możemy tworzyć niezliczoną ilość kompozycji win lub alkoholi mocnych na degustacje on-line.  Wejdź na https://domwina.pl/ znajdź interesujący Ciebie kraj winiarski napisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i ustal szczegóły spotkania on-line.

1
Mołdawia
Czarnogóra