Home

wino-na-prezent

Jak wybrać wina na prezent?

Wino na prezent

Jest wiele sposobów do obdarowania osoby bliskiej czymś co daje radość zmysłom i sercu. Możemy szukać książki, słodyczy, a nawet skarpet. Możemy wybrać wino i opowiedzieć historię dlaczego właśnie takie, a nie inne. Z chwilą wejścia do sklepu stacjonarnego dostaję obłędu jak widzę ilość etykiet i chce wybrać coś bez obsługi. Zaczynam czytać kontretykiety skąd jest wino, w jakim stylu, od kogo? Czy z winiarni przemysłowej czy z garażowej? Czy to ciekawy winiarski twórca, czy region mało znany? Zajmuje mi to godzinę lub dwie. Jeśli zaś idę do sklepu specjalistycznego słyszę same fajne informacje. Łatwiej mi coś wybrać słucham opowieści sprzedawcy.

Istnieje założenie iż nie ma obecnie produktu spożywczego tak różnorodnego jak wino. Wyścig trwa z piwem, kawą, pieczywem i nadal najwięcej jest win na całym świecie. Czyż nie jest to piękne?

Jak kupić przez Internet?  

Ilość sklepów internetowych znacznie wzrosła w ostatnim czasie. Jest ich tyle że już nie wiem z których korzystać. Nie mam pewności co przyjdzie w dostawie. Widzę tylko treść bezosobową i wyścig cenowy, zero autentyczności. Oczywiście jest kilka sklepów prowadzonych profesjonalnie z pasją i oddaniem. Zachęcam do sprawdzania skąd wino jest importowane, ile lat jest firma na rynku polskim, jak przebiega dostawa.

Kto zajmuje się winem? 

​Ten kto zgłębił trochę wiedzy na temat win, wybrał swoją pasję i jeszcze pracuje by ją wspierać. W cale nie jest to takie proste jak brzmi na początku zatem dobrze jest poznawać ludzi wina. 

Jeśli już znasz kogoś kto pomoże ci wybrać wino posłuchaj jego historii na pewno są ciekawe.

Jak to działa u mnie? 

Pracuję już 12 lat w branży winiarskiej, po prostu kocham wino i chcę by więcej osób cieszyło się jego smakiem. W obecnym czasie dostarczam je na wskazany adres osobiście lub przez firmę kurierską całkowicie bezpiecznie.

Jeśli kupujesz wino w dyskoncie wspierasz wielkie koncerny nie patrząc na ludzi z pasją którzy są wśród Twoich znajomych.

Bezpośrednie zamówienie 

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dostawą win napisz do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pomogę w wyborze i dostawie.

0
Polska
Izrael