Home

wiosna-wino

100 postów na vineo.pl

Co dalej z vineo.pl 

​Blog vineo.pl powstał dzięki znajomości trzech osób o różnych kompetencjach. Połączenie wiedzy o winach ze świetną znajomością środowiska internetowego dały efekt kuli śnieżnej rozwijającej się w roku 2020 według założeń. Dalsze plany związane z przystąpieniem do serwisu nowych autorów są na etapie wdrażania. Czekajcie cierpliwie, to tu na vineo.pl dowiecie się o winach i alkoholach mocnych z całego świata. 

Kogo zapraszamy do współpracy 

Wśród zaproszonych do współpracy autorów postów są osoby które ukończyły WSET na poziomie II i III. Jest też kilka osób w Polsce z Diplomą czyli najwyższym poziomem kursów londyńskiego szkoły. Do pisania na temat wina zachęcamy właścicieli restauracji, pracowników na etacie sommelier, manager, szef zakupów, FB manager w hotelu. Dlaczego? Vineo to miejsce do opisywania doświadczeń związanych z branżą gastronomiczną iście związanych z winem i alkoholami mocnymi. Oczywiście zależy nam na realnym spojrzeniu na szanse, możliwości, ale i zagrożenia oraz bariery w biznesie. Zapraszamy też dziennikarzy piszących o świecie winiarskim lub świecie destylatów. Będzie dużo porad prawnych, ciekawostek i przede wszystkim wiedzy.

Dlaczego warto pisać na vineo.pl

​Wejście do grona autorów serwisu gwarantuje:

  • budowanie marki osobistej i promowanie swojej osoby jako sommelier, absolwent WSET, "znawca win"
  • dojście do czytelników interesujących się kulturą winiarską
  • możliwość promowania wybranych produktów ale na zasadzie ogólnej, czyli pisanie o danym regionie czy konkretnej odmianie/stylu wina bez podawania nazw win (to pozostanie na artykuły sponsorowane)
  • linkowanie na swoich mediach społecznościowych artykułów publikowanych na vineo.pl
  • reklamowanie swoich usług takich jak degustacje win/whisky/rumów/ginu etc.
  • pisanie w celach komercyjnych lecz na zasadach które wkrótce podamy

Dlaczego warto czytać vineo.pl

​Postaramy się przede wszystkim przekazać Wam wiedzę ale nie zabraknie ciekawostek, wiadomości o wydarzeniach, pewnie zorganizujemy niebawem spotkanie na żywo lub konkurs z nagrodami. Warto nas czytać. Przyszłość jest tu i teraz.

Ogłoszenie 

"Jeżeli tak jak my kochasz wino, lubisz pisać i chcesz podzielić się swoją wiedzą zapraszamy do współtworzenia serwisu VINEO.PL który skupia miłośników wina, sommelierów, barmanów, dziennikarzy po to by jedni dowiedzieli się coś o winach a drudzy pisali o nich by dzielić się zdobytą wiedzą. Promujemy wina i ludzi zajmujących się nimi. 

Chcesz dołączyć?"

0
Czarnogóra
Aglianico